Cheap Luxury
Sveikutis, mes dar esame beveik naujakuriai, išsiilgę tikro gyvenimo. Laukiam jūsų prisiregistruojant ir kuriantis naują gyvenimą :*

Su meile Administracija :*
Cheap Luxury
Sveikutis, mes dar esame beveik naujakuriai, išsiilgę tikro gyvenimo. Laukiam jūsų prisiregistruojant ir kuriantis naują gyvenimą :*

Su meile Administracija :*
Cheap Luxury
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cheap Luxury

Be what you want... Live how you can... Do what you want... It's your choice...
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Klausimai/ pasiūlymai/ skundai

Go down 
+14
Kristen Fox
Brandon Gray
Abigail Amy Mcarthny
Christopher Wolverine
Myžalyn'N Otamm
Matthew McQueen
Caroline Middleton
Nenaudojama5
Ed Felton
Nenaudojama.2
Nenaudojama4
Taylor Kenigston
Nenaudojama1
Nenaudojama 7
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Taylor Kenigston
Man visada sekdavosi žudyti
Taylor Kenigston


Pranešimų skaičius : 2387
Hugai : 13
Join date : 2011-06-30

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimePir. 08 29, 2011 12:14 pm

Pirmiausiai turėsiu aną nors ir taip aišku , kad šitas the best, nes visus myliu kurie čia esa prisiregistravę :***
O kadangi anas jau daugiau nei pusmetis beroc nenaujintas, tai reikės paplušėti iš peties :P
Atgal į viršų Go down
https://cheapluxury.forumlt.com
Abigail Amy Mcarthny
Can you be my teddy bear tonight? ;**
Abigail Amy Mcarthny


Pranešimų skaičius : 2036
Hugai : 10
Join date : 2011-07-08
Age : 29
Miestas : Charlingston

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimePir. 08 29, 2011 12:30 pm

Atsiųsk į pm nuorodą :DD
Atgal į viršų Go down
Ed Felton
If I sexy angel, you are fucking hot bitch



Pranešimų skaičius : 1424
Hugai : 17
Join date : 2011-07-12

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimePir. 08 29, 2011 1:01 pm

Trinkit Twitter kategoriją, nes ten nieko nėra
Atgal į viršų Go down
Taylor Kenigston
Man visada sekdavosi žudyti
Taylor Kenigston


Pranešimų skaičius : 2387
Hugai : 13
Join date : 2011-06-30

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimePir. 08 29, 2011 1:21 pm

Abi - atsiųsiu , kai sutvarkysiu ;DDD
Ed - tuojaus ;]
Atgal į viršų Go down
https://cheapluxury.forumlt.com
Abigail Amy Mcarthny
Can you be my teddy bear tonight? ;**
Abigail Amy Mcarthny


Pranešimų skaičius : 2036
Hugai : 10
Join date : 2011-07-08
Age : 29
Miestas : Charlingston

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimePir. 08 29, 2011 1:44 pm

okė :D*
Atgal į viršų Go down
Katherine Collins
Life is bitch. Learn to fuck it.
Katherine Collins


Pranešimų skaičius : 760
Hugai : 5
Join date : 2011-08-16
Age : 30
Miestas : kaip ir visų:)

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimePir. 08 29, 2011 3:43 pm

Rugsėjo 10-oji (rugpjūčio 25-oji)tarptautinė vampyro diena. Tą dieną vampyrai gali pasidaryti sau kokį renginį susitarę skelbimų temoje.

Jau regis praėjo :)))
Atgal į viršų Go down
Taylor Kenigston
Man visada sekdavosi žudyti
Taylor Kenigston


Pranešimų skaičius : 2387
Hugai : 13
Join date : 2011-06-30

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimePir. 08 29, 2011 4:07 pm

Oj užmiršau nuim ;D ačiū , kad priminei ;***
Atgal į viršų Go down
https://cheapluxury.forumlt.com
Nina Agron

Nina Agron


Pranešimų skaičius : 388
Hugai : 3
Join date : 2011-08-25
Age : 30
Miestas : Charlingston'as

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 5:44 pm

Ką tik sugalvojau, nesudėjau + ir - , bet mintis atrodo neblogai:) Būtų galima padaryti atskirą šeimą (geriausia vampyrų), čia būtų panašiai kaip Volturi;DD Jie nebūtų priklausomi nuo mokyklų, gyventų savo gyvenimus,būtų labai seni, bet labai prižiūrėtų mokyklų mokinius (ypač vampyrus), kad jie neprikrėstų įvairių aibių ir jeigu ką nors labai baisaus padarytų tie mokiniai, kaip nors juos baustų;D Dar būtų tiesiog unreal, jei jų pavardė būtų Agron ir jie būtų Ninos tėvai;DD
Atgal į viršų Go down
Abigail Amy Mcarthny
Can you be my teddy bear tonight? ;**
Abigail Amy Mcarthny


Pranešimų skaičius : 2036
Hugai : 10
Join date : 2011-07-08
Age : 29
Miestas : Charlingston

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 5:50 pm

Kai kietai... Aš Ninciaus mama :DD iškart rezervuoju :DD
Atgal į viršų Go down
Chace King
i want to kill the hottest person alive, but suicide is a crime
Chace King


Pranešimų skaičius : 533
Hugai : 10
Join date : 2011-07-05
Age : 38
Miestas : NY/U.S.

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 5:51 pm

aš ne taip galvoju ;D aš už tai, kad Matthew būtų klano vadas;D tik žmonelė tai Beci ;D nes jos vaidas labai tinka ;D aišku, jei ji sutiktų. Idėja man patiko ;D tik pavardes kažkokias bendras reikia susigalvoti ir tavo tėvu su Matthew aš būt sutikčiau ;D
Atgal į viršų Go down
Nina Agron

Nina Agron


Pranešimų skaičius : 388
Hugai : 3
Join date : 2011-08-25
Age : 30
Miestas : Charlingston'as

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 5:53 pm

Abę - jėga, mama;DDDD Bet reikėtų tokių piktų, rimtų dėdžių ir tetų:) Ne tokių, kad slidinėtų ištepę grindis muilu;DDDD
Chacito - nu žinai... Matthew????? Mano tėvas???? o.O Keistai atrodo, aš jį kabint norėjau;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Abigail Amy Mcarthny
Can you be my teddy bear tonight? ;**
Abigail Amy Mcarthny


Pranešimų skaičius : 2036
Hugai : 10
Join date : 2011-07-08
Age : 29
Miestas : Charlingston

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 5:54 pm

Aš dar ką tik sugalvojau tokį dalyką kaip taryba šiokia tokia kurioj pvz būtų visokių rasių atstovai ar kažkas tokio :)))
Atgal į viršų Go down
Chace King
i want to kill the hottest person alive, but suicide is a crime
Chace King


Pranešimų skaičius : 533
Hugai : 10
Join date : 2011-07-05
Age : 38
Miestas : NY/U.S.

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 5:59 pm

Matthew tu per jauna ;D ir jis tik Becci veidą priima ;D be to aš būsiu kiec vadas;Dkai noriu mano personažai būna net laabai rimti ;p be to Abi galėtų būt kokia nors svarbi persona visam tame. Kaip volturių sargybiniai tai ji sesuo ar kažkas tokio.
Atgal į viršų Go down
Abigail Amy Mcarthny
Can you be my teddy bear tonight? ;**
Abigail Amy Mcarthny


Pranešimų skaičius : 2036
Hugai : 10
Join date : 2011-07-08
Age : 29
Miestas : Charlingston

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:01 pm

Abigaile pasirodytų Matthew sesuo :DD ir gadintų jam gyvenimą kaip Chase :DD
Atgal į viršų Go down
Nina Agron

Nina Agron


Pranešimų skaičius : 388
Hugai : 3
Join date : 2011-08-25
Age : 30
Miestas : Charlingston'as

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:04 pm

Nu gerai, čia nebloga mintis, man patinka...;D Bet Matthew dyrikas, kuris miega su savo mokinėm;DDD
Atgal į viršų Go down
Chace King
i want to kill the hottest person alive, but suicide is a crime
Chace King


Pranešimų skaičius : 533
Hugai : 10
Join date : 2011-07-05
Age : 38
Miestas : NY/U.S.

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:05 pm

;DD Chace Matthew visada padeda ;D ir jis nepakartojamas ;D tai reiškia, kad jo pakartoti NEĮMANOMA ;DDDDDDDDDD
be to aš už kokią piktą tetulę, kuri su visais linksma, tik su tais kurie nusikalsta labai negera būna ir per stipriai baudžia ;D

Tarp kitko nepermiegojo dar nė su viena ;D ir Becci senesnė už visą tą mokyklą ;D ir tik kokiais keliais šimtasi metų už jį jaunesnė ;D bet vistiek mokinio amžiaus ji neatitinka ;D
Atgal į viršų Go down
Nina Agron

Nina Agron


Pranešimų skaičius : 388
Hugai : 3
Join date : 2011-08-25
Age : 30
Miestas : Charlingston'as

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:10 pm

Palauk, palauk, ką tu čia vėl mali??? o.O ;DDD Gali Matthew būt tas ,,vadas" ir Ninos tėvas, bet prie ko tada McQueen pavardė??? Na, galima būtų padaryt, kad tipo pasikeitė dėl amžiaus ir pan;D Arba Nina pasikeitė, atvykus į mokyklą... Nu nežinau žodžiu:) Vis tik man nelabai patinka tai, kad jis mokyklos direktorius (kaip jau sakiau, būtų daug geriau, kad šis klanas nebūtų susiję su mokyklom)
Atgal į viršų Go down
Ed Felton
If I sexy angel, you are fucking hot bitch



Pranešimų skaičius : 1424
Hugai : 17
Join date : 2011-07-12

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:15 pm

James nepamirškit, ans irgi klano viršūnėėėj :D
Atgal į viršų Go down
Abigail Amy Mcarthny
Can you be my teddy bear tonight? ;**
Abigail Amy Mcarthny


Pranešimų skaičius : 2036
Hugai : 10
Join date : 2011-07-08
Age : 29
Miestas : Charlingston

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:16 pm

Aš pritariu Ninai aš manau, kad tai galėtų būt kai kurių mokinių tėvai, bet be tiesioginės herarchijos tiesiog kaip komitetas kartais įsikišantis į mokyklos veiklą ir direktoriai priklausytų tai komisijai.
Atgal į viršų Go down
Nina Agron

Nina Agron


Pranešimų skaičius : 388
Hugai : 3
Join date : 2011-08-25
Age : 30
Miestas : Charlingston'as

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:17 pm

Abę, duok penkis!!;D
Atgal į viršų Go down
Abigail Amy Mcarthny
Can you be my teddy bear tonight? ;**
Abigail Amy Mcarthny


Pranešimų skaičius : 2036
Hugai : 10
Join date : 2011-07-08
Age : 29
Miestas : Charlingston

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:20 pm

Galiu ir penkiolika :DD
Atgal į viršų Go down
Ed Felton
If I sexy angel, you are fucking hot bitch



Pranešimų skaičius : 1424
Hugai : 17
Join date : 2011-07-12

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:21 pm

Bet manau reik ilgiau palaukt, nes nėra dar tiek daug narių, kad galėtų skirstytis.
Atgal į viršų Go down
Chace King
i want to kill the hottest person alive, but suicide is a crime
Chace King


Pranešimų skaičius : 533
Hugai : 10
Join date : 2011-07-05
Age : 38
Miestas : NY/U.S.

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:23 pm

Ne nu Matthew Vadas, nes jis seniausias ;D mokyklą perleisiu kam kitam jei netinka, bet šiaip aš manau, kad čia nemaišo. Dėl pavardės tai siūlau išsirinkt visiems kalno nariams vienodą ir kitokią. ;D ne McQueen'o ;D James bus koks nors sargybinis ok?;D arba kaip volturių tirjulė tai vienas iš tų narių ;D
Atgal į viršų Go down
Nina Agron

Nina Agron


Pranešimų skaičius : 388
Hugai : 3
Join date : 2011-08-25
Age : 30
Miestas : Charlingston'as

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:24 pm

Tai nereikia juk daug žmonių tam;D Užteks trijų - keturių. Na, gali būt ir daugiau, bet tikrai nereikia keliolikos. Beto naujai prisijungę taip pat galėtų prie jų prisijungti.
Atgal į viršų Go down
Abigail Amy Mcarthny
Can you be my teddy bear tonight? ;**
Abigail Amy Mcarthny


Pranešimų skaičius : 2036
Hugai : 10
Join date : 2011-07-08
Age : 29
Miestas : Charlingston

Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitimeAntr. 08 30, 2011 6:25 pm

Nu aš pvz galiu bū Ninciaus mama ir aš einu į tą komitetą ir po truputį atsiras ten tų žmonių :)))
Ramiai M. Ne tu vienas čia toks kietas :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ pasiūlymai/ skundai   Klausimai/ pasiūlymai/ skundai - Page 6 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Klausimai/ pasiūlymai/ skundai
Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Cheap Luxury :: Smulkmenos tau-
Pereiti į: